Akademik Lublin ul. Langiewicza 26

Opis

Opis nieruchomości
Nieruchomość jest położona przy ul. M. Langiewicza 26 w Lublinie. Nieruchomość stanowi użytkowanie wieczyste gruntu, numer działki 2/10, o powierzchni 6 256 m², wraz z odrębną własnością posadowionego na niej budynku, o powierzchni użytkowej 8 866,13 m².

Budynek
Budynek posiada 10 kondygnacji i 5 klatek schodowych. W każdej klatce zainstalowano przynajmniej jedną windę. Wewnątrz znajduje się 138 przeznaczonych na wynajem lokali mieszkalnych. Powierzchnia użytkowa poszczególnych mieszkań waha się od 55 do 70 m². Budynek posiada monitoring, system domofonów oraz ochronę. Budynek wykorzystywany jest jako prywatny akademik. Budynek jest wynajęty w ok. 95 – 97%.

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w środku miasteczka akademickiego UMCS. W pobliżu budynku dostępna jest cała infrastruktura miasteczka m.in. przychodnia zdrowia, stołówka, kino, basen i sale sportowe, sklepy i inne obiekty usługowe. Lokalizacja w niedalekiej odległości od największych uniwersytetów i od centrum miasta czynią nieruchomość atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla studentów.

Oferta

Mieszkania do sprzedaży
Oferujemy do sprzedaży udziały w nieruchomości, z którymi związane jest prawo do korzystania z 3 mieszkań:
1) mieszkanie nr 88, o powierzchni 62,68 m², I piętro,
2) mieszkanie nr 91, o powierzchni 62,68 m², II piętro,
3) mieszkanie nr 92, o powierzchni 69,99 m², II piętro.
W każdym mieszkaniu znajdują się 2 łazienki, kuchnia, przedpokój oraz 4 lub 5 wyposażonych pokoi mieszkalnych. Mieszkania są umeblowane. W każdym mieszkaniu zainstalowany jest domofon, linia telefoniczna. Możliwy jest również dostęp do internetu.

Cena sprzedaży
5 000 zł/m²

Galeria

Mapa