Lokale handlowo-usługowe Lublin ul. Sawy 1a

Opis

Opis nieruchomości
Lokale handlowo-usługowe znajdują się w budynku o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej ok. 6000 m², o mieszanych funkcjach: mieszkaniowej, handlowo-usługowej oraz biurowej.

Informacje ogólne
Ogólna powierzchnia lokalu wynosi 1520 m². Łącza powierzchnia wynajmu wynosi około 1400 m². Wiodącym najemcą jest Jeronimo Martins Polska S.A., operator sieci handlowej Biedronka, zajmujący powierzchnię ok. 1000 m². Oprócz Biedronki lokale są wynajmowane przez Pepco (ok. 300 m²), ZM Dobrosławów (ok. 40 m²), Kolporter (ok. 25 m²) oraz przez inne firmy handlowo-usługowe, które zajmują stoiska od 5 do 10 m². Do lokalu przynależy 50 miejsc postojowych, które znajdują się na parkingu podziemnym pod budynkiem.

Lokalizacja
Budynek znajduje się w centrum 100 tys. osiedla im M. Konopnickiej w Lublinie, w dzielnicy LSM. Budynek znajduje się w odległości ok. 50 m od ul. T. Zana, przy której zlokalizowane jest wiele budynków o charakterze publicznym (Sąd Rejonowy, ZUS), budynków handlowych (Media Markt, Rossmann, Komfort) i usługowych (wiele oddziałów banków).

Oferta

Lokale do wynajęcia
1) stoiska o powierzchni od 2 do 10 m², parter

Cena wynajmu (stawki netto)
1) czynsz – 115 zł/ m²
2) media – ok. 100 zł/ m-c
3) korzystanie z powierzchni wspólnej i sprzątanie – ok. 30 – 60 zł/ m-c

Dodatkowe informacje
1) miejsca postojowe pod budynkiem – 90 zł/ m-c (netto)
2) główni najemcy – Jeronimo Martins Polska (Biedronka) oraz Pepco Poland

Dostępność
w ciągu 1 m-ca od zgłoszenia

 

Galeria

Mapa