Akademik Lublin ul. Langiewicza 26

Opis

Opis nieruchomości
Nieruchomość jest położona przy ul. M. Langiewicza 26 w Lublinie. Nieruchomość stanowi użytkowanie wieczyste gruntu, numer działki 2/10, o powierzchni 6 256 m², wraz z odrębną własnością posadowionego na niej budynku, o powierzchni użytkowej 8 866,13 m².

Budynek
Budynek posiada 10 kondygnacji i 5 klatek schodowych. W każdej klatce zainstalowano przynajmniej jedną windę. Budynek posiada monitoring, system domofonów oraz ochronę. Budynek jest wykorzystywany jako prywatny akademik.

Wewnątrz budynku znajduje się 138 lokali mieszkalnych przeznaczonych na wynajem. W każdym mieszkaniu znajdują się 2 łazienki, kuchnia, przedpokój oraz 4 lub 5 pokoi mieszkalnych. Mieszkania są umeblowane. W każdym mieszkaniu zainstalowany jest domofon, linia telefoniczna, dostęp do internetu. Powierzchnia użytkowa poszczególnych mieszkań waha się od 55 do 70 m².

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w środku miasteczka akademickiego UMCS. W pobliżu budynku dostępna jest cała infrastruktura miasteczka m.in. przychodnia zdrowia, stołówka, kino, basen i sale sportowe, sklepy i inne obiekty usługowe. Lokalizacja w niedalekiej odległości od największych uniwersytetów i od centrum miasta czynią nieruchomość atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla studentów.

Oferta

Mieszkania do sprzedaży
Właściciele posiadają udziały w całej nieruchomości. Nie zajmują się ani wynajmem, ani bieżącym zarządzaniem nieruchomością, gdyż należy to do profesjonalnej firmy, wybranej przez właścicieli.
Właściciele uzyskują dochód, przypadający na posiadane przez nich udziały, bez własnego zaangażowania (dochód pasywny). Dochód ten jest zależny od poziomu wynajmu w całym budynku i nie jest związany z najmem konkretnego lokalu mieszkalnego.

Poziom najmu w całym budynku przekracza zwykle 90-95%.

Mieszkania w budynku nie mają urządzonej odrębnej księgi wieczystej. Przedmiotem sprzedaży są więc udziały w nieruchomości. Oferujemy do sprzedaży udziały, z którymi jest związane prawo do korzystania z:
1) mieszkania nr 88, o powierzchni 62,68 m², I piętro,
2) mieszkania nr 91, o powierzchni 62,68 m², II piętro,
3) mieszkania nr 92, o powierzchni 69,99 m², II piętro.

Cena sprzedaży

6 000 zł/m²

Galeria

Mapa