Akademik Lublin ul. Langiewicza 26

Opis

Opis nieruchomości
Nieruchomość jest położona przy ul. M. Langiewicza 26 w Lublinie. Nieruchomość stanowi użytkowanie wieczyste gruntu, o numerze działki 2/10 o powierzchni 6 256 m², wraz z odrębną własnością posadowioną na niej budynku o powierzchni użytkowej 8 866,13 m²

Budynek
Budynek posiada 10 kondygnacji i 5 klatek schodowych. W każdej klatce zainstalowano przynajmniej jedną windę. Wewnątrz znajduje się 138 przeznaczonych na wynajem lokali mieszkalnych. Budynek posiada monitoring, system domofonów oraz ochronę. Budynek wykorzystywany jest jako prywatny akademik.

Lokalizacja
Nieruchomość położona jest w środku miasteczka akademickiego UMCS. W pobliżu budynku dostępna jest cała infrastruktura miasteczka, m.in. sklepy, przychodnia zdrowia, stołówka, kino, basen i sale sportowe oraz inne obiekty usługowe. Lokalizacja w niedalekiej odległości od największych uniwersytetów i od centrum miasta czynią nieruchomość atrakcyjnym miejscem do zamieszkania dla studentów.

Oferta

Informacje ogólne
Powierzchnia mieszkań – od 63 m² do 70 m²
Ilość pokoi w mieszkaniu – od 4 do 5
Powierzchnia pokoi – od 8 m² do 10 m²

Lokale do wynajęcia
W każdym lokalu mieszkalnym znajdują się 2 łazienki, kuchnia, przedpokój oraz 4 lub 5 wyposażonych pokoi mieszkalnych. Mieszkania są umeblowane. W każdym mieszkaniu zainstalowany jest domofon, linia telefoniczna. Możliwy jest również dostęp do Internetu. Istnieje możliwość wynajmu pokoju jedno- lub dwuosobowego oraz całego mieszkania.

Cena wynajmu (stawka brutto)
ok. 580,00 zł/ pokój/ m-c

Dostępność
w ciągu 1 m-ca od zgłoszenia

Galeria

Mapa